.

ak-truecam-230x400

 

 

 

Odkazy

Autokamery CelTec nabízejí optimální poměr ceny a kvality. 

Nakupujeme z Číny

Jak nakupovat v čínském eshopu?

Cenu elektroniky a dalšího zboží můžete mít i poloviční, nakupujete-li přímo od čínského dodavatele. Dodání je do tří týdnů nebo do týdne, objednáte-li z EU skladu.

Detailní návod, jak výhodně nakupovat, najdete zde, můžete si i nechat zdarma poradit.

Přestože se vás někdy může týkat DPH nebo clo, není to časté a je snadné ho vyřídit. Záruka je jen roční, ovšem dorazí-li zboží poškozené nebo nefunkční, eshop obvykle pošle nové nebo vrátí peníze.

Detail DISKUTOVAT

ak-g1w-150

Za něco přes tisícovku se dá přímým nákupem z čínského eshopu pořídit autokamera G1W, která má srovnatelně dobrý obraz v ČR prodávanými modely za dvojnásobnou a vyšší cenu. V ukázkách se můžete podívat, jak si poradí s denním i nočním provozem, kde je oproti drahým autokamerám jen o něco více šumu, neztrácí se snímky, všechny běžné funkce i stabilní provoz jsou k dispozici.

Zde je návod, jak nakupovat v eshopu.

Detail DISKUTOVAT

Levná autokamera pro staré auto

Jestli má vaše auto hodnotu dvacet tisíc, možná nehledáte autokameru, která by vás stála 10% jeho ceny, přestože ji potřebujete. Pak by se trocha pátrání přece jen mohla vyplatit a za 20€ až 30€ byste se mohli smířit s přijatelným obrazem, na kterém ve dne rozpoznáte SPZ a v noci víc než jen světla, jak tomu bývá u nejhorší kategorie kamer do auta (cca pod 15€ při objednání přímo z Číny).

Této volbě vyhovují už některé autokamery od chipsetu Novatek 96220 výše, jednu z těch lepších jsme vyzkoušeli. Chcete-li vědět víc, klikněte na pokračování.

 

Detail DISKUTOVAT

ak-dhgate-150

Při procházení čínských eshopů byste mohli získat dojem, že výhodnou koupi je možné uskutečnit už za pár set korun. Je to tak, ale jen v případě, že chcete ušetřit nejen na nákladech, ale především na kvalitě výsledného záznamu.

Dovozci do ČR často využívají konstrukci, která má shodný vzhled s neznačkovými verzemi. Právě zde je konkrétní značka důležitá, autokamera, která přijde pod názvem Lamax nebo Cel-Tec, má úplně jiné vybavení, především elektroniku, a odlišný, lépe odladěný firmware, který se projeví díky postprocessingu i na videu.

Je-li kamera do auta jednoznačně označená názvem nebo zkratkou, s trochou štěstí najdete ukázkové video a uděláte si představu o kvalitě obrazu, ten se ovšem v různých kamerách liší i při stejném použitém chipsetu. U autokamer do 22€, což je hranice, do které se neplatí 21% DPH, bohužel nelze počítat s výkonem srovnatelně dobrým se základními modely, prodávanými v ČR pod značkou.

Naše doporučení je tedy připlatit si, koupit přístroj, který má solidní české zastoupení, v ceně máte kromě lepšího obrazu a stabilnějšího systému i dvouletou místní záruku.

Detail DISKUTOVAT