Kamery do auta
a vše okolo nich

ak_e11_160

ak-truecam-230-bila

Kamery do auta - recenze, testy

ak-gogen-208-150

Gogen CC 208 je autokamera s průměrnými parametry. Úhel záběru je běžných 120 stupňů, rozlišení HD (1280 x 720), nadprůměrná je téměř hodinová výdrž baterie. Bílá barva naopak zaručuje, že zloději uvidí autokameru už na dálku, pokud ji necháte přes noc v autě.

Kvalita denního záznamu je odpovídající pro kameru do auta v této cenové kategorii, u nočního také, je alespoň o něco málo lepší, než u nejlevnějších "autokamer".

Před rokem nebo dvěma by šlo o za tuto cenu přijatelnou autokameru, v této chvíli bychom doporučili podívat se na recenzi TrueCam A3 za nižší cenu s FullHD rozlišením a stejnými nebo trochu lepšími výsledky za tmy.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
:
Všechny položky jsou povinné

(27.3.2015 21:18) @leš  ali01@email.cz

Kameru sem si vybral na doporučení z letáku rádia Impuls. Při zapnuté detekci pohybu se kamera po nastaveném čase zastaví a dále nenahrává. Také nefunguje noční přisvětlení. Na stejném skle ve stejnou dobu byla zapnutá kolegova kamera, koupená za 400kč na tržišti, která při pohybu před autem ihned začala nahrávat, a po vjezdu do tunelu okamžitě přisvětlila. Zatím co moje se smířila s nedostatkem světla až za pár sekund


Příspěvky nevyjadřují názory provozovatele a nenese za ně odpovědnost.